Menu główne

Oferta

Kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy

Oferujemy: tworzenie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, projektowanie systemów CMS, kompleksowe rozwiązania internetowe dla Twojej firmy. Zaprojektujemy, zmodernizujemy, rozbudujemy Twój serwis www. Przeprowadzimy szeroką analizę Twoich potrzeb i zaproponujemy najlepsze rozwiązania oparte na zaawansowanych, najnowszych technologiach.

 

Strony www

Strona www to podstawowe narzędzie w ręku każdego przedsiębiorcy. Poprzez internet można łatwiej i szybciej dotrzeć do klienta. Efektywnie wykorzystując nowoczesne sposoby komunikacji skutecznie zdobywamy nowe rynki i tworzymy wizerunek solidnej marki. Łatwiej także o reklamę pozwalającą oszczędzić koszty i poszerzyć zasięg działania firmy.

Nasze projekty stron internetowych to oparte na najnowszych technologiach rozwiązania przejrzyste, czytelne i intuicyjne. Oferujemy rozwiązania bazujące na systemie zarządzania treścią (CMS) Joomla. Jest to sprawdzony, powszechnie stosowany na całym świecie system dostarczający solidne podstawy działania, każdej strony internetowej zarówno małej jak i dużej.

Zobacz więcej.

 

Sklepy internetowe

Handel elektroniczny w sieci Internet stawia przed nami nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż towarów bez ograniczeń przestrzennych, przez całą dobę, przy zachowaniu minimalnych kosztów stanowi nową jakość w handlu.

Z myślą o naszych klientach stosujemy najlepsze, sprawdzone rozwiązania sklepów internetowych. System Magento to wysokiej klasy narzędzie wspierające handel elektroniczny. Elastyczny, o budowie modułowej bardzo łatwo daje się dostosować do wielu wymagań i potrzeb.

Zobacz więcej.

 

Aplikacje biznesowe

Niezależnie od branży wykorzystanie komputerów i różnego oprogramowania jest nieodzownym elementem, każdego dnia pracy.

Poprzez nowoczesne rozwiązania usprawniajmy w swoich przedsiębiorstwach procesy związane z produkcją i administracją, co pozwoli oszczędzać koszty. Wdrożenie nowych rozwiązań zanim zrobi to konkurencja jest znaczącym krokiem by zająć pierwsze miejsce w swojej branży.

Zobacz więcej.

 

Hosting

Każde rozwiązanie internetowe potrzebuje usług hostingowych. Oferujemy usługi na wydajnych i dobrze administrowanych serwerach.

Zgłoś się do nas po szczegółową ofertę.